Blog

İnatçı bölgesel fazlalıklara veda etmek zamanı gelmedi mi?

CoolSculpting siluetlerini şekillendirmek, çekici bir vücuda kavuşmak isteyenler için en popüler tedavilerden biri. Fazla yağları azaltmak için soğuk lipoliz teknolojisini kullanan sistem, yağ hücrelerini hedef alarak donduruyor.

CoolSculpting tedavisinin vücuttaki 9 farklı bölgede etkili olduğu FDA tarafından onaylanmış ve teknolojinin karın, bel, kalça, basen, sutyen hattı, sırt, üst kol, gıdı ve çene hattındaki fazlalıklarda güvenle kullanılabileceğine, bu bölgelerdeki fazlalıklarda etkili bir tedavi olduğuna karar verilmiştir. Tedavi uygulanan yağ hücreleri dondurulur ve tümüyle atılır. Konsültasyon sırasında kişisel tedavi planı hazırlanır. Tedavi planında vücut tipi baz alınır. Tedavi 35-60 dakika gibi kısa bir sürede uygulanabilir.

Aynı zamanda, tedavinin çene altındaki gevşekliğin toparlamasında da fayda sağladığı FDA onayını almıştır. CoolSculpting bir kilo verme yöntemi değildir ve sağlıklı beslenmenin, aktif bir yaşam tarzının yerini alamaz. En sık rastlanan yan etkiler işlem yapılan bölgede meydana gelen geçici hissizlik, şişlik ve hassasiyettir.

5000’den fazla klinikte uygulanan bir tedavi tüm dünyada vücutları biçimlendirmede, bölgesel fazlalıkları gidermekte başarıyla uygulanıyor! 7 milyondan fazla CoolScupting tedavisi başarıyla tamamlandı.

CoolSculpting teknolojisinin sizin için uygun bir tedavi olup olmadığını öğrenmek için hemen bir randevu alın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir