YAĞLARI DONDURARAK YOK EDİN CERRAHİ İŞLEM YOK İĞNE YOK
CoolSculpting®, vücudu biçimlendirmek için istenmeyen yağları dondurarak kalıcı olarak yok eden, cerrahi olmayan bir yöntemdir.
KİLO KAYBI SONRASI
YAĞ HÜCRELERİ
A) Kilo kaybedince ne olur?

Kilo verildiği zaman yağ hücrelerinin hacmi azalır fakat yağ hücrelerinin sayısı aynı kalır.

COOLSCULPTING® SONRASI
YAĞ HÜCRELERİ
B) CoolSculpting® tedavisinden sonra ne olur?

Yağ hücrelerini hedef alarak yok eden tedaviden sonra, tedavi bölgesinde daha az sayıda yağ hücresi bulunacaktır. Tedavi edilmeyen alanlarda bir değişiklik olmayacaktır.

CoolSculpting® işleminden sonra hastanın kilo alması halinde, geri kalan yağ hücreleri fazla yağı absorbe edebilirler.

FARKLI TEDAVİ BÖLGELERİNDE YAĞ TABAKASINI AZALTIR

Bireysel ihtiyaçlar, vücut şekli ve hedefler dikkate alınarak istenilen sonuçlara ulaşılması için uygulanacak tedavi planına karar verilir.

CoolSculpting® ile tedavi sonucu yağ hücreleri yok olur ve işlemden kısa bir süre sonra da metabolize olarak doğal yollardan vücuttan atılırlar.

CoolSculpting, diyet, hatta egzersize bile dirençli olan bölgesel fazlalıkları yok etmek, vücudu biçimlendirmek üzere geliştirilmiş bir teknolojidir. İstenmeyen yağları dondurarak yok eden ve cerrahi bir yöntem olmayan FDA onaylı CoolSculpting güvenli bir tedavidir.

Bunun en iyi kanıtı ise bugüne kadar tüm dünyada 5 milyondan fazla CoolSculpting seansı uygulanmış olmasıdır. İşlem yağ hücrelerini kalıcı olarak yok eder.