COOLSCULPTING NEDİR?

İNATÇI YAĞLARDAN BİR TÜRLÜ KURTULAMIYOR MUSUNUZ?
COOLSCULPTING İLE DAHA İLERİ GİTMEK MÜMKÜN

Bölgesel İncelmede Çift FDA Onaylı Cihaz

CoolSculpting; Amerika’da Harvard Üniversitesi bilim insanları tarafınca geliştirilen, bölgesel incelme amaçlı kullanılan, yan etkisi bulunmayan bir Soğuk Lipoliz yöntemdir.
Dünyada 200’den fazla bölgesel incelme sistemi arasında hem cihaz işleyiş güvenliği hem de yağ tabakasının inceltme iddiasının kanıtlandığı için çift FDA onayına sahip ilk ve şimdilik tek bölgesel inceltme sistemidir.
Kişilerin genetik yapılarına göre yağ hücrelerinin yerleşimi farklılıklar gösterir. CoolSculpting sisteminin en büyük farkı; yağ hücrelerinin sayısını diğer dokulara zarar vermeden azaltmaktır. Bu azalma %20 – %40 arasında değişir.
5000+

Klinik

8.000.000+

Uygulama

100%

Memnuniyet

5000+

Klinik

Güvenli Tedavi

Farklı lazer/radyofrekans/ultrason  sistemleriyle ısıtarak ya da soğutarak bölgesel yağları azalttığını ifade eden sistemler arasında, hem iddia ettiği faydayı gösterdiği, hem de bu faydayı gösterirken vücudun işleyişine, başka bir bölgesine zarar vermediği FDA tarafından onaylanan tek sistem CoolSculpting’tir.

Bilimin Güzelliğinize Yansıması

step1-img

Çoğumuz için inatçı yağlar, vücudumuzun bazı bölgelerinde birikir.

step2-img

Diyete ve egzersize rağmen kaybolmayan bu yağların bir “zayıflığı” vardır: SOĞUK!

step3-img

CoolSculpting, benzersiz 360° teknolojisi ile yağ hücrelerin kontrollü soğutur.

step4-img

Yağ hücrelerini -9 °C’de dondurur, hücreleri etkilemeden doğal Apoptosis yöntemiyle tahrip olmalarına neden olur.

step5-img

Kısa bir süre içerisinde, bu bölgedeki yağlanmanın %20 %40 oranında azaldığını göreceksiniz.

step6-img

CoolSculpting, zayıflamanıza yardımcı olarak bölgesel yağları ağrısız, güvenli ve ameliyat olmadan ortadan kaldırır.

CoolSculpting

Nasıl Uygulanır?

CoolSculpting uygulaması, cildin altında ki yağ hücrelerini nazikçe ve etkili bir şekilde hedeflemek için hassas bir şekilde kontrollü soğutma sağlar.

Bir sonraki adımı atmaya hazır mısınız?

Soğuk lipoliz, sağlıklı beslenme alışkanlıkları ve aktif yaşam tarzları olan kişiler için, fazla yağ dokusundan kurtulmanın etkili ve güvenli bir yoludur. CoolSculpting bir kilo verme yöntemi değildir. CoolSculpting, ideal kilolarında ya da ideal kilolarına yakın olan ve FDA tarafından onaylanmış 9 tedavi bölgesinden biri ya da birkaçındaki bölgesel fazlalıklarından kurtulmak isteyen kişiler için uygun bir tedavidir.

Bu tedavi için uygun bir aday olup olmadığınızı anlamak için aşağıdaki 5 basit soruyu cevaplayın. 

Mahremiyetinize ve tedavinin vücudunuzla ilgili hedeflerinize ulaşmanızı sağlamakta uygun olup olmadığını öğrenme isteğinize değer veriyoruz. Gizlilik politikası bölümünde de belirttiğimiz gibi, verdiğiniz cevaplar Zeltiq organizasyonu dışında paylaşılmayacaktır.