Kulağa aynı şeymiş gibi gelebilir, ama yağ azaltma ile kilo kaybı farklı şeylerdir.

Kilo vermek daha biçimli bir vücut anlamına gelmeyebilir ama yağ kaybı vücut şeklini ve hatlarını değiştirebilir.

Sorunlu bölgelerinizi tespit edin

CoolSculpting® ile yağ azaltmak istediğiniz sorunlu bölgeler tespit edilerek, sadece bu bölgeler hedeflenir. CoolSculpting® gıdınızdan sırtınızdaki yağ fazlalıklarına kadar, tam 9 farklı bölge için FDA onayı almıştır.

5000+

Klinik

8.000.000+

Uygulama

100%

Memnuniyet

5000+

Klinik

CoolSculpting neden bu kadar popüler?

 • Güvenli ve tekili bir tedavi olduğu FDA tarafından onaylanmıştır.
 • Ameliyatsız bir şekilde bölgesel fazlalıklardan kurtulmayı sağlar.
 • Herhangi bir yan etkisi yoktur, iyileşme süreci gerektirmez.
 • Pek çok hastada tek bir seans yeterlidir.
 • Kas ve sinir gibi çevre dokulara zarar vermediği için işlem sonrasında morluk, aşırı ödem gibi istenmeyin etkiler görülmez.
 • Sonuç almak için diyetinizde herhangi bir değişiklik yapmanız gerekmez.
 • Yağ hücrelerini yok etmesi ve kilo kontrolüne dikkat edildiği sürece sonuçların kalıcı olması.

Bir türlü kurtulamadığınız o inatçı bölgesel fazlalıklara veda etmek zamanı gelmedi mi?

CoolSculpting siluetlerini şekillendirmek, çekici bir vücuda kavuşmak isteyenler için en popüler tedavilerden biri. Bölgesel yağları azaltmak için soğuk lipoliz teknolojisini kullanan sistem, yağ hücrelerini hedef alarak donduruyor.

Bölgesel zayıflama yöntemi olan CoolSculpting tedavisinin vücuttaki 9 farklı bölgede etkili olduğu FDA tarafından onaylanmış ve teknolojinin karın, bel, kalça, basen, sutyen hattı, sırt, üst kol, gıdı ve çene hattındaki fazlalıklarda güvenle kullanılabileceğine, bu bölgelerdeki fazlalıklarda etkili bir tedavi olduğuna karar verilmiştir. Tedavi uygulanan yağ hücreleri dondurulur ve tümüyle atılır. Konsültasyon sırasında kişisel tedavi planı hazırlanır. Tedavi planında vücut tipi baz alınır. Tedavi 35-60 dakika gibi kısa bir sürede uygulanabilir.

Aynı zamanda, tedavinin çene altındaki gevşekliğin toparlamasında da fayda sağladığı FDA onayını almıştır. CoolSculpting bir kilo verme yöntemi değildir ve sağlıklı beslenmenin, aktif bir yaşam tarzının yerini alamaz. En sık rastlanan yan etkiler işlem yapılan bölgede meydana gelen geçici hissizlik, şişlik ve hassasiyettir.

5000’den fazla klinikte uygulanan bir tedavi tüm dünyada vücutları biçimlendirmede, bölgesel yağları gidermekte başarıyla uygulanıyor! 8 milyondan fazla CoolScupting tedavisi başarıyla tamamlandı.

CoolSculpting teknolojisinin sizin için uygun bir tedavi olup olmadığını öğrenmek için hemen bir randevu alın.

MESAJINIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM

  KVK AYDINLATMA METNİNİOKUDUM, ANLADIM, ONAYLIYORUM

  AÇIK RIZA METNİNİOKUDUM, ANLADIM, SMS/E-POSTA/MOBİL ARAMA YOLU İLE TARAFIMA ULAŞILMASINA RIZA GÖSTERİYORUM

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  adres-icon

  Halaskargazi Mah. Valikonağı Cad. Bina 73 No:73 Kat:6 Daire:6 Nişantaşı - İstanbul

  CoolSculpting Uygulaması Nasıl Yapılır?

  CoolSculpting için uygun bir aday mısınız?

  Kriyolipoliz, sağlıklı beslenme alışkanlıkları ve aktif bir yaşam tarzı olan kişiler için fazla yağ dokusundan kurtulmanın etkin ve güvenli bir yoludur.

  CoolSculpting bir kilo verme yöntemi değildir. CoolSculting ideal kilosunda ya da ideal kilosuna yakın olan, FDA tarafından onaylanmış 9 tedavi bölgesinden, bir ya da daha fazla bölgedeki yağ dokusundan kurtulmak isteyen kişiler için geliştirilmiş bir teknolojidir.

  Kulağa harika geliyor değil mi? CoolSculpting tedavisinin sizin için uygun olup olmadığını öğrenmek için aşağıdaki soruları yanıtlayın.