Soğuk Lipoliz Zararları

1 Yorum

Basenlerimden çok mutsuzum. Ne kadar kilo verirsem vereyim basenlerimdeki fazlalıklardan kurtulamıyorum. Soğuk lipoliz yaptırsam faydası olur mu? Bunlardan kurtulur muyum? Daha da önemlisi soğuk lipoliz zararları, yan etkileri olan bir işlem mi?

Dr. Mustafa Karataş Haziran 22, 2020

Merhabalar. CoolSculting soğuk lipoliz tedavisinin etkili ve güvenli bir tedavi olduğu FDA tarafından onaylanmıştır. Teknolojinin geliştirildiği 2009 yılından beri, yani on bir sene içinde milyonlarca kişiye uygulanmış olan cihazın güvenli ve etkili olduğu pek çok klinik araştırmayla da kanıtlanmıştır. Bu ne anlama geliyor? Soğuk lipoliz işlemi için CoolSculpting teknolojisini tercih ederseniz hem bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulur hem de hiçbir yan etkiyle karşılamazsınız.

Soğuk lipoliz zararları olan bir tedavi mi? Gıdımdaki ve karnımdaki fazlalıklardan kurtulmak için yaptırmak istiyorum ama çekiniyorum. Yüzde, vücutta deformasyona neden olma riski var mı?

Dr. Mustafa Karataş Eylül 19, 2020

CoolSculpting soğuk lipoliz tedavisinden faydalandığını müddetçe hiçbir risk ve yan etki olmadığını söyleyebilirim. CoolSculpting, FDA onaylı tek soğuk lipoliz tedavisidir.

Dizlerimin iç kısımlarında fazlalıklar var. Yürüyüş de yapmaya başladım ama pek bir faydasını göremedim. Arkadaşım soğuk lipoliz tedavisi yaptırabileceğimi söyledi. Soğuk lipoliz zararları olan bir tedavi mi? Herhangi bir risk söz konusu mu?

Dr. Mustafa Karataş Eylül 19, 2020

FDA onaylı olan soğuk lipoliz teknolojisi CoolSculpting’in hiçbir yan etkisi ya da riski yoktur. Son derece güvenli ve etkili bir tedavidir.

    Sizde Soru Sorabilirsiniz

    Scroll To Top