MESAJINIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM

  KVK AYDINLATMA METNİNİOKUDUM, ANLADIM, ONAYLIYORUM

  AÇIK RIZA METNİNİOKUDUM, ANLADIM, SMS/E-POSTA/MOBİL ARAMA YOLU İLE TARAFIMA ULAŞILMASINA RIZA GÖSTERİYORUM

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  adres-icon

  Halaskargazi Mah. Valikonağı Cad. Bina 73 No:73 Kat:6 Daire:6 Nişantaşı - İstanbul

  Soğuk Lipoliz Zararları

  Basenlerimden çok mutsuzum. Ne kadar kilo verirsem vereyim basenlerimdeki fazlalıklardan kurtulamıyorum. Soğuk lipoliz yaptırsam faydası olur mu? Bunlardan kurtulur muyum? Daha da önemlisi soğuk lipoliz zararları, yan etkileri olan bir işlem mi?

  Dr. Mustafa Karataş yorumlandı

  Merhabalar. CoolSculting soğuk lipoliz tedavisinin etkili ve güvenli bir tedavi olduğu FDA tarafından onaylanmıştır. Teknolojinin geliştirildiği 2009 yılından beri, yani on bir sene içinde milyonlarca kişiye uygulanmış olan cihazın güvenli ve etkili olduğu pek çok klinik araştırmayla da kanıtlanmıştır. Bu ne anlama geliyor? Soğuk lipoliz işlemi için CoolSculpting teknolojisini tercih ederseniz hem bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulur hem de hiçbir yan etkiyle karşılamazsınız.

  Soğuk lipoliz zararları olan bir tedavi mi? Gıdımdaki ve karnımdaki fazlalıklardan kurtulmak için yaptırmak istiyorum ama çekiniyorum. Yüzde, vücutta deformasyona neden olma riski var mı?

  Dizlerimin iç kısımlarında fazlalıklar var. Yürüyüş de yapmaya başladım ama pek bir faydasını göremedim. Arkadaşım soğuk lipoliz tedavisi yaptırabileceğimi söyledi. Soğuk lipoliz zararları olan bir tedavi mi? Herhangi bir risk söz konusu mu?

  Doktorunuza Sorun   Yukarı Kaydır
   Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.