Soğuk lipoliz yaptıran ünlüler

1 Yorum

Soğuk lipoliz tedavisi yaptıran ünlüler kimler?

Dr. Mustafa Karataş Haziran 26, 2020

Forma girmek, bölgesel fazlalıklarından kurtulmak isteyen pek çok ünlü CoolSculpting soğuk lipoliz tedavisinden faydalanıyor. Molly Sims, Mariah Carey, Debra Messing, Jennifer Aniston, Khloé Kardashian ve Lindsay Lohan bunlardan sadece birkaçı.

Bacaklarımdaki bölgesel fazlalıklar için soğuk lipoliz tedavisi yaptırmayı düşünüyorum. Soğuk lipoliz yaptıran Hollywood ünlüleri olduğunu duydum. Bu gerçekten doğru mu?

Dr. Mustafa Karataş Eylül 19, 2020

Pek çok Hollywood yıldızı daha çekici bir vücuda kavuşmak, diyet ve egzersize dirençli bölgesel fazlalıklarından kurtulmak için CoolSculpting tedavisinden faydalanmıştır. Jennifer Aniston, Debra Messing Molly Sims, , Khloé Kardashian, Lindsay Lohan ve Mariah Carey bunlardan sadece birkaçıdır.

Soğuk lipoliz tedavisi yaptıran ünlüler var mı?

Dr. Mustafa Karataş Eylül 19, 2020

CoolSculpting FDA onayı olan, yani güvenli ve etkili olduğu kanıtlanmış tek soğuk lipoliz tedavisidir. Vücut biçimlendirme ve bölgesel fazlalıklardan kalıcı olarak kurtulmak için CoolSculpting sisteminden faydalanan pek çok ünlü var. Molly Sims, Jennifer Aniston, Khloé Kardashian, Lindsay Lohan ve Mariah Carey bunlardan sadece birkaçı.

    Sizde Soru Sorabilirsiniz

    Scroll To Top