MESAJINIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  adres-icon

  Halaskargazi Mah. Valikonağı Cad. Bina 73 No:73 Kat:6 Daire:6 Nişantaşı - İstanbul

  Soğuk Lipoliz Yaptıran Ünlüler

  Soğuk lipoliz tedavisi yaptıran ünlüler kimler?

  Dr. Mustafa Karataş yorumlandı

  Forma girmek, bölgesel fazlalıklarından kurtulmak isteyen pek çok ünlü CoolSculpting soğuk lipoliz tedavisinden faydalanıyor. Molly Sims, Mariah Carey, Debra Messing, Jennifer Aniston, Khloé Kardashian ve Lindsay Lohan bunlardan sadece birkaçı.

  Bacaklarımdaki bölgesel fazlalıklar için soğuk lipoliz tedavisi yaptırmayı düşünüyorum. Soğuk lipoliz yaptıran Hollywood ünlüleri olduğunu duydum. Bu gerçekten doğru mu?

  Dr. Mustafa Karataş yorumlandı

  Pek çok Hollywood yıldızı daha çekici bir vücuda kavuşmak, diyet ve egzersize dirençli bölgesel fazlalıklarından kurtulmak için CoolSculpting tedavisinden faydalanmıştır. Jennifer Aniston, Debra Messing Molly Sims, , Khloé Kardashian, Lindsay Lohan ve Mariah Carey bunlardan sadece birkaçıdır.

  Soğuk lipoliz tedavisi yaptıran ünlüler var mı?

  Dr. Mustafa Karataş yorumlandı

  CoolSculpting FDA onayı olan, yani güvenli ve etkili olduğu kanıtlanmış tek soğuk lipoliz tedavisidir. Vücut biçimlendirme ve bölgesel fazlalıklardan kalıcı olarak kurtulmak için CoolSculpting sisteminden faydalanan pek çok ünlü var. Molly Sims, Jennifer Aniston, Khloé Kardashian, Lindsay Lohan ve Mariah Carey bunlardan sadece birkaçı.

  Doktorunuza Sorun   Yukarı Kaydır