MESAJINIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM

  KVK AYDINLATMA METNİNİ OKUDUM, ANLADIM, ONAYLIYORUM

  AÇIK RIZA METNİNİ OKUDUM, ANLADIM, SMS/E-POSTA/MOBİL ARAMA YOLU İLE TARAFIMA ULAŞILMASINA RIZA GÖSTERİYORUM

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  adres-icon

  Halaskargazi Mah. Valikonağı Cad. Bina 73 No:73 Kat:6 Daire:6 Nişantaşı - İstanbul

  Soğuk lipoliz işe yarıyor mu?

  Kilo vermemem rağmen basenlerimdeki fazlalık gitmedi. Bu beni çok rahatsız ediyor. 45 yaşındayım. Soğuk lipoliz tedavisi işe yarıyor mu? Yaptırsam basenlerimdeki fazla yağlardan kurtulur muyum?

  Dr. Mustafa Karataş yorumlandı

  FDA onaylı soğuk lipoliz tedavisi CoolSculpting’in güvenli ve etkili olduğu hem tedavi yapılan milyonlarca hasta üzerinde hem de yapılan klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Tek bir seasta işlem yapılan bölgedeki yağ dokusunun ortalama ’unu eriten bu tedavi ile basenlerinizdeki fazla yağlardan kurtulabilirsiniz. Bazı hastalarda tek bir seans yeterli olsa da, bazıları istenen sonucu ikinci ya da üçüncü seanstan sonra alıyor. Bu tamamen yağ dokusunun miktarı ile ilgili.

  Bir arkadaşım birkaç ay önce soğuk lipoliz tedavisi yaptırdığını ve hiçbir fark görmediğini söyledi. Ben de karnıma yaptırmak istiyordum. Soğuk lipoliz tedavisi işe yarıyor mu? Eğer yaramıyorsa bana ne tavsiye edersiniz?

  Dr. Mustafa Karataş yorumlandı

  Etkili ve güvenli olduğu hem bilimsel araştırmalarla hem de milyonlarca hasta üzerinde yapılmış uygulamalarla kanıtlanmış tek soğuk lipoliz tedavisi CoolSculpting’dir. Arkadaşınızın bu teknolojinin ardından ortaya çıkan ama etkisi kanıtlanmamış soğuk lipoliz tedavilerinden birini yaptırdığını düşünüyorum. CoolSculpting’in etkisi FDA tarafından da onaylanmıştır.

  Karın ve kalçalarımdaki fazlalıklar için soğuk lipoliz tedavisi yaptırmak istiyorum. Soğuk lipoliz gerçekten işe yarıyor mu?

  Dr. Mustafa Karataş yorumlandı

  CoolSculpting soğuk lipoliz teknolojisinin tek bir seansta uygulama yapılan bölgedeki yağ hücrelerinin %30-%35’ini kalıcı olarak yok ettiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. CoolSculpting FDA onayına sahip olan tek soğuk lipoliz tedavisidir.

  Doktorunuza Sorun   Yukarı Kaydır
   Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.