Soğuk Lipoliz Fiyatları

1 Yorum

Karın, kalça ve diz içlerimdeki bölgesel fazlalıklar için soğuk lipoliz tedavisi yaptırmak istiyorum. Soğuk lipoliz fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim?

Dr. Mustafa Karataş Haziran 22, 2020

Burada fiyat bilgisi veremiyoruz. Ancak etkisi FDA tarafından onaylanmış bir soğuk lipoliz tedavisi olan CoolSculpting işleminde fiyatların tedavi edilecek bölgeye göre belirlendiğini söyleyebilirim. Yani karın bölgesi için ayrı, kalçalar için ayrı, diz bölgesi için ayrı fiyat alınır. Her tedavide olduğu gibi bu işlemde de ucuz yerine güvenli ve etkili olanı tercih etmeniz gerekiyor. CoolSculting soğuk lipoliz tedavisinin ardından baka soğuk lipoliz teknolojileri de ortaya çıkmıştır. Ancak bunlar FDA tarafından onaylanmamış cihazlardır.

Fazla kilolu olmadığım halde gıdı bölgemden memnun değilim. Buraya soğuk lipoliz yapılır mı ve soğuk lipoliz fiyatı ne kadardır?

Dr. Mustafa Karataş Eylül 19, 2020

Gıdı bölgesine soğuk lipoliz yapılabilir. FDA onaylı soğuk lipoliz teknolojisi olan CoolSculpting, CoolMini denen ufak aplikatörü sayesinde gıdı bölgesine de uygulanmaktadır. Burada fiyat bilgisi veremiyoruz ancak kliniğimizi ararsanız size yardımcı olacaklardır.

Ben karnıma soğuk lipoliz tedavisi yaptırmak istiyorum. Soğuk lipoliz fiyatını öğrenmek istiyorum. Bir de kaç seans yaptırmak gerekiyor?

Dr. Mustafa Karataş Eylül 19, 2020

Soğuk lipoliz tedavisinin kaç seans yapılacağı sizin ihtiyacınıza göre belirlenir. Bazı hastalarda tek bir seans yeterli olurken, kimilerinde iki seans, bazen üç seans gerekebiliyor. Kliniğimizde FRD onaylı CoolSculpting soğuk lipoliz teknolojisi uygulanmaktadır. Burada fiyat bilgisi veremiyoruz ancak kliniğimizi ararsanız size yardımcı olacaklardır.

    Sizde Soru Sorabilirsiniz

    Scroll To Top