MESAJINIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  adres-icon

  Halaskargazi Mah. Valikonağı Cad. Bina 73 No:73 Kat:6 Daire:6 Nişantaşı - İstanbul

  Soğuk Lipoliz Fiyatları

  Karın, kalça ve diz içlerimdeki bölgesel fazlalıklar için soğuk lipoliz tedavisi yaptırmak istiyorum. Soğuk lipoliz fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim?

  Dr. Mustafa Karataş yorumlandı

  Burada fiyat bilgisi veremiyoruz. Ancak etkisi FDA tarafından onaylanmış bir soğuk lipoliz tedavisi olan CoolSculpting işleminde fiyatların tedavi edilecek bölgeye göre belirlendiğini söyleyebilirim. Yani karın bölgesi için ayrı, kalçalar için ayrı, diz bölgesi için ayrı fiyat alınır. Her tedavide olduğu gibi bu işlemde de ucuz yerine güvenli ve etkili olanı tercih etmeniz gerekiyor. CoolSculting soğuk lipoliz tedavisinin ardından baka soğuk lipoliz teknolojileri de ortaya çıkmıştır. Ancak bunlar FDA tarafından onaylanmamış cihazlardır.

  Fazla kilolu olmadığım halde gıdı bölgemden memnun değilim. Buraya soğuk lipoliz yapılır mı ve soğuk lipoliz fiyatı ne kadardır?

  Dr. Mustafa Karataş yorumlandı

  Gıdı bölgesine soğuk lipoliz yapılabilir. FDA onaylı soğuk lipoliz teknolojisi olan CoolSculpting, CoolMini denen ufak aplikatörü sayesinde gıdı bölgesine de uygulanmaktadır. Burada fiyat bilgisi veremiyoruz ancak kliniğimizi ararsanız size yardımcı olacaklardır.

  Ben karnıma soğuk lipoliz tedavisi yaptırmak istiyorum. Soğuk lipoliz fiyatını öğrenmek istiyorum. Bir de kaç seans yaptırmak gerekiyor?

  Dr. Mustafa Karataş yorumlandı

  Soğuk lipoliz tedavisinin kaç seans yapılacağı sizin ihtiyacınıza göre belirlenir. Bazı hastalarda tek bir seans yeterli olurken, kimilerinde iki seans, bazen üç seans gerekebiliyor. Kliniğimizde FRD onaylı CoolSculpting soğuk lipoliz teknolojisi uygulanmaktadır. Burada fiyat bilgisi veremiyoruz ancak kliniğimizi ararsanız size yardımcı olacaklardır.

  Doktorunuza Sorun   Yukarı Kaydır