MESAJINIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM

  KVK AYDINLATMA METNİNİOKUDUM, ANLADIM, ONAYLIYORUM

  AÇIK RIZA METNİNİOKUDUM, ANLADIM, SMS/E-POSTA/MOBİL ARAMA YOLU İLE TARAFIMA ULAŞILMASINA RIZA GÖSTERİYORUM

  İLETİŞİM BİLGİLERİ

  adres-icon

  Halaskargazi Mah. Valikonağı Cad. Bina 73 No:73 Kat:6 Daire:6 Nişantaşı - İstanbul

  Soğuk Lipoliz Fiyatları

  Karın, kalça ve diz içlerimdeki bölgesel fazlalıklar için soğuk lipoliz tedavisi yaptırmak istiyorum. Soğuk lipoliz fiyatları hakkında bilgi alabilir miyim?

  Dr. Mustafa Karataş yorumlandı

  Burada fiyat bilgisi veremiyoruz. Ancak etkisi FDA tarafından onaylanmış bir soğuk lipoliz tedavisi olan CoolSculpting işleminde fiyatların tedavi edilecek bölgeye göre belirlendiğini söyleyebilirim. Yani karın bölgesi için ayrı, kalçalar için ayrı, diz bölgesi için ayrı fiyat alınır. Her tedavide olduğu gibi bu işlemde de ucuz yerine güvenli ve etkili olanı tercih etmeniz gerekiyor. CoolSculting soğuk lipoliz tedavisinin ardından baka soğuk lipoliz teknolojileri de ortaya çıkmıştır. Ancak bunlar FDA tarafından onaylanmamış cihazlardır.

  Fazla kilolu olmadığım halde gıdı bölgemden memnun değilim. Buraya soğuk lipoliz yapılır mı ve soğuk lipoliz fiyatı ne kadardır?

  Ben karnıma soğuk lipoliz tedavisi yaptırmak istiyorum. Soğuk lipoliz fiyatını öğrenmek istiyorum. Bir de kaç seans yaptırmak gerekiyor?

  Doktorunuza Sorun   Yukarı Kaydır
   Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve size daha özel bir deneyim yaşatmak için çerez kullanıyoruz. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.